Lethbridge KOS 2003
6/15/03

CATEGORY

10-11 Female 100m Swim 5Km Bike 1Km Run Total Competitors:13
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/13 TURNER, KRISTEN 337 00:01:25 00:11:18 00:05:44 00:18:27 Gilbert Paterson
2/13 EDGAR, BRITTANY 346 00:03:15 00:12:00 00:06:41 00:21:56 St. Basils
3/13 ZANDEE, STEPHANIE 340 00:02:37 00:12:50 00:07:11 00:22:38 Agnes Davidson
4/13 MARSH, JESSICA 339 00:01:55 00:16:37 00:05:09 00:23:41 Fleetwood
5/13 NICOL, RACHEL 343 00:01:41 00:17:23 00:05:38 00:24:42 St. Martha
6/13 GUNDERSON, KARLEE 345 00:02:06 00:19:12 00:03:31 00:24:49 GR Davis FM
7/13 MCGINN, ERICA 338 00:01:27 00:16:39 00:06:51 00:24:57 Agnes Davidson
8/13 MACKAY, BROOKE 341 00:02:34 00:17:25 00:05:16 00:25:15 Nicholas Sheran
9/13 MEEKS, CHANTELL 348 00:02:37 00:21:17 00:04:32 00:28:26 Park Meadows
10/13 CAMPBELL, KATIE 349 00:02:53 00:19:21 00:06:31 00:28:45 Calgary
11/13 LOEWEN, KARA 342 00:03:07 00:20:19 00:05:44 00:29:10 General Stewart
12/13 MACDONALD, RHIAN 347 00:03:47 00:21:23 00:04:01 00:29:11 Fleetwood
13/13 PUSHOR, DESTINEE 350 00:03:19 00:23:53 00:03:47 00:30:59 General Stewart


10-11 FemaleTeam 100m Swim 5Km Bike 1Km Run Total Competitors:16
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/16 PETER, LEXA 456 00:02:58 00:10:47 00:04:46 00:18:31
MENZAK, KENZIE
2/16 NEHER, COURTNEY 455 00:03:45 00:09:24 00:05:29 00:18:38 MMH
PERVERSEFF, KYNDRILYN
BEZENSHEK, PAIGE
3/16 BUCHWALD, ALI 445 00:03:06 00:09:54 00:06:36 00:19:36 MMH
TRUSCOTT, MEGAN
HAIMILA, ASHLEY
4/16 TKACH, RACHEL 441 00:01:53 00:15:01 00:04:39 00:21:33 FLVT
MEYER, KENNEDY
KOBBERT, ANDREA
5/16 DUNCAN, KYLEE 452 00:02:31 00:14:50 00:04:31 00:21:52 MMH
HAWKINS, NICOLE
TAAL, CASSIDY
6/16 FUNK, DANIELLE 447 00:02:17 00:16:06 00:04:44 00:23:07 Lakeview
ROGERS, TASHA
DALTON, LARISA
7/16 SCHWARTZENBERGER, KAYLA 443 00:01:26 00:16:35 00:05:18 00:23:19 Galbraith
LEE, HANNAH
8/16 MEAD, KELSEY 444 00:01:56 00:18:08 00:04:33 00:24:37 Fleetwood
KOCKEN, COURTNEY
9/16 VEGTER, KAITEE 446 00:02:16 00:18:02 00:04:30 00:24:48 MMH
SCHWENGLER, EMILY
THOMPSON, SARAH
10/16 TWIGG, TERESINA 451 00:03:02 00:14:44 00:07:29 00:25:15 St. Basils
ABBOTT, CARLEE
HEALY, MARLEE
11/16 LAWSON, EMILY 448 00:02:13 00:17:22 00:06:02 00:25:37 General Stewart
WILLIAMS, LAUREN
MELVIN, AIMEE
12/16 MACKINTOSH, AMBER 453 00:03:02 00:15:57 00:07:28 00:26:27 GR Davis FM
FAULKNER, NATASHA
13/16 WINDER, HAILEY 442 00:01:46 00:19:10 00:07:44 00:28:40 General Stewart
DELAET, AMBER
JARVIE, SHANNON
14/16 TRIMBLE, JESSICA 450 00:03:54 00:21:19 00:05:32 00:30:45 General Stewart
ANDREACHUK, ALYSSA
ABLONCZY, LINDSAY
15/16 RODRIGUEZ, AMBER 454 00:03:52 00:18:38 00:09:43 00:32:13 General Stewart
HANDSAEME, CARLY
16/16 HAMILTON, DALYCE 449 00:02:25 00:29:20 00:03:24 00:35:09 FLVT
VANCE, KARA
KOBBERT, KRISTIN


10-11 Male 100m Swim 5Km Bike 1Km Run Total Competitors:19
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/19 TYMBURSKI, ETHAN 360 00:02:13 00:13:01 00:05:58 00:21:12 MMH
2/19 ALEXANDER, TREVOR 359 00:02:41 00:14:11 00:04:29 00:21:21 Fleetwood
3/19 CLACK, PETER 353 00:02:18 00:14:46 00:04:30 00:21:34 Park Meadows
4/19 TROSKOT, KYLE 351 00:01:35 00:15:51 00:04:55 00:22:21 Assumption
5/19 PEARCE, STEVEN 363 00:02:28 00:15:42 00:04:48 00:22:58 Fleetwood
6/19 LARSON, KOLDING 357 00:02:55 00:14:45 00:05:22 00:23:02 FLVT
7/19 SENNEKER, ALEX 358 00:01:38 00:16:19 00:05:08 00:23:05 St. Patricks Taber
8/19 MEHEDEN, ERIC 362 00:02:30 00:15:20 00:05:32 00:23:22 Sunnyside
9/19 ZIEFFLE, TAIT 354 00:01:55 00:16:17 00:05:19 00:23:31 Agnes Davidson
10/19 EMERSON, JOHN 361 00:01:56 00:16:09 00:05:46 00:23:51 Galbraith
11/19 LYON, DAVEY 352 00:02:13 00:16:16 00:05:35 00:24:04 Fleetwood
12/19 BOYCHUK, MARK 367 00:02:57 00:16:43 00:05:03 00:24:43 General Stewart
13/19 BINGHAM, JOSH 366 00:03:11 00:18:06 00:05:23 00:26:40 St. Patricks Leth
14/19 MCDONALD, JOSEPH 368 00:03:51 00:17:41 00:05:24 00:26:56 General Stewart
15/19 GROVES, BROCK 344 00:02:18 00:18:46 00:06:18 00:27:22
16/19 FIX, RYAN 365 00:02:35 00:18:30 00:06:20 00:27:25 Park Meadows
17/19 FORESTELL, JOHN 369 00:02:53 00:20:10 00:04:58 00:28:01 St. Patricks Leth
18/19 COONEY, PAUL 364 00:04:29 00:18:05 00:05:55 00:28:29 St. Martha
19/19 BERISHA, ARIANIT 356 00:03:12 00:19:31 00:05:58 00:28:41 General Stewart


10-11 MaleTeam 100m Swim 5Km Bike 1Km Run Total Competitors:16
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/16 TAYLOR, JORDY 470 00:01:48 00:12:36 00:04:50 00:19:14 MMH
STODOLKA, CHRIS
HERAUF, DREW
2/16 SMITH, CORWIN 464 00:02:14 00:12:38 00:04:23 00:19:15 Nicholas Sheran
MORTENSEN, DALLAS
OSTEPCHUK, BRAEDEN
3/16 EDGAR, JUSTIN 471 00:02:54 00:13:50 00:03:08 00:19:52
SKELLY, LIAM
PIGAT, EVAN
4/16 BONETTI, SPENCER 458 00:01:44 00:14:32 00:04:03 00:20:19 FLVT
REDMAN, CONNOR
BOCKSNICK, JACKSON
5/16 HOLMEN, DAMON 460 00:01:52 00:14:37 00:04:24 00:20:53 St. Patricks Leth
MCCRACKEN, COLE
KERNER, TYLER
6/16 BRIGHT, JORDAN 459 00:01:45 00:15:17 00:03:56 00:20:58 Fleetwood
KOSTER, JAYDON
BOHNERT, JOSEF
7/16 STEWARDSON, BEN 463 00:02:11 00:14:50 00:04:24 00:21:25
BENNETT, KERRY
8/16 ECHTERNACHT, ADAM 461 00:01:49 00:14:55 00:04:42 00:21:26 Fleetwood
SCHROEDER, DUSTYN
YOUNG, SEAN
9/16 SMITH, MITCHELL 468 00:02:38 00:14:32 00:04:31 00:21:41 Nicholas Sheran
SMITH, KYLE
WOODS, BRENDAN
10/16 OXLEY, LOGAN 472 00:03:32 00:13:46 00:04:42 00:22:00 Park Meadows
RICHARDSON, BRYAN
SANDERS, KEVIN
11/16 VANDIST, JEAN-LUC 469 00:02:12 00:16:17 00:03:36 00:22:05 Agnes Davidson
LEWIS, BEN
12/16 MICOVIC, MARKO 462 00:02:58 00:15:18 00:04:04 00:22:20 General Stewart
GIBSON, ANTHONY
STOROZYNSKY, QUINN
13/16 ISAAC, COOPER 465 00:02:37 00:16:53 00:04:39 00:24:09 General Stewart
BARBER, QUINN
14/16 ANKERMANN, MITCHELL 466 00:02:57 00:18:23 00:04:15 00:25:35 St. Basils
MILOS, AARON
KERN, SCOTT
15/16 EMIGH, CONNOR 467 00:03:42 00:19:52 00:05:10 00:28:44 General Stewart
ROBBIE, KEITH
16/16 TKACH, STEPHEN 457 00:01:28 23:00:00 DNF FLVT
MACLEAN, SEAN
WENINGER, EVAN


10-11 MixTeam 100m Swim 5Km Bike 1Km Run Total Competitors:9
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/9 ALLAN, HEATHER 475 00:01:55 00:11:59 00:04:25 00:18:19 Agnes Davidson
PHILPOTT, GARTH
KUTANZI, ETHAN
2/9 DELBELLO, CONOR 476 00:01:54 00:14:16 00:03:40 00:19:50 FLVT
RYPIEN, TAYLOR
JETTEN, TAYLOR
3/9 KWAN, ANDREA 473 00:01:48 00:14:23 00:04:11 00:20:22 Agnes Davidson
WALLACE, TYLER
RAUHALA, MATTHEW
4/9 DUECK, SARA 478 00:01:58 00:14:56 00:03:28 00:20:22
VANDYKE, MAX
DUECK, ALEXIS
5/9 FORSTER, JEREMY 480 00:03:10 00:13:40 00:04:02 00:20:52 Nicholas Sheran
SHELTON, KYLE
MACINTYRE, JESSICA
6/9 HUCIK, MCKINLEY 479 00:02:26 00:14:19 00:04:39 00:21:24 FLVT
WEERSINK, ADAM
GRIEVE, KRISTEN
7/9 OLAFSON, CODY 477 00:02:35 00:17:21 00:03:53 00:23:49 MMH
GRANDMONT, DANA
TATARYN, LUCAS
8/9 CODE, BRITTANY 481 00:03:44 00:15:32 00:04:36 00:23:52 St. Basils
THOMSON, JORDAN
BRKIC, BORIS
9/9 LENGVEL, HOLLY 474 00:02:07 00:18:14 00:04:15 00:24:36 MMH
SMITH, TESSA
BROOKS, MICHAEL


12-13 Female 250m Swim 10Km Bike 2Km Run Total Competitors:8
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/8 DAKIN-KUIPER, SIERRA 374 00:03:29 00:24:52 00:06:13 00:34:34 Agnes Davidson
2/8 DANIELSON, EVA 377 00:04:36 00:24:53 00:07:04 00:36:33 St. Francis
3/8 TRADEWELL, NIKI 373 00:03:38 00:25:27 00:07:52 00:36:57 Gilbert Paterson
4/8 MCGINN, ALANNAH 376 00:05:30 00:27:22 00:08:05 00:40:57 Gilbert Paterson
5/8 FORESTELL, LINDSAY 381 00:07:25 00:28:01 00:05:35 00:41:01 St. Patricks Leth
6/8 FAULKNER, COURTNEY 379 00:06:18 00:29:23 00:08:44 00:44:25
7/8 KIRK, MOLLY 378 00:06:59 00:28:50 00:08:42 00:44:31 GR Davis FM
8/8 STONE, ALEXA 375 00:06:59 00:30:22 00:07:11 00:44:32 St. Francis


12-13 FemaleTeam 250m Swim 10Km Bike 2Km Run Total Competitors:8
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/8 HUCULAK, KELSEY 483 00:05:40 00:23:38 00:07:59 00:37:17 FLVT
TUCHIWSKY, TARA
2/8 JACKLIN, SARAH 485 00:04:58 00:25:58 00:06:56 00:37:52 FLVT
NOVAK, BRITTANY
HUCULAK, KENDRA
3/8 KEITH, ALLY 486 00:05:32 00:24:48 00:08:13 00:38:33 Fleetwood
LOWE, ASHLEY
LYON, CIANNA
4/8 MERKLE, REBECCA 488 00:05:24 00:25:37 00:08:59 00:40:00 FLVT
KUNDRICK, STEPHANIE
HODGE, NATALIE
5/8 CORMACK, ERYN 482 00:06:07 00:25:54 00:08:18 00:40:19 MMH
KUNDRICK, REBECCA
CORMACK, KERRI
6/8 MONAGHAN, VANESSA 487 00:06:02 00:26:29 00:07:55 00:40:26 General Stewart
NYROSE, KASSIDY
ABLONCZY, TANNIS
7/8 SULLIVAN, DEANDRA 484 00:05:51 00:26:01 00:10:37 00:42:29 Fleetwood
HARTWICK, JILLIAN
ZANONI, JULIA
8/8 SHAW, CARISSA 489 00:07:55 00:30:50 00:08:18 00:47:03 Nicholas Sheran
SEWERS, KARLI
STURTEVANT, COURTNEY


12-13 Male 250m Swim 10Km Bike 2Km Run Total Competitors:10
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/10 HANDSAEME, MATHEW 389 00:06:21 00:20:21 00:07:58 00:34:40 General Stewart
2/10 CHARLEBOIS, NICHOLAS 385 00:05:04 00:24:11 00:07:47 00:37:02 MMH
3/10 FIKOWSKI, BRENT 382 00:04:06 00:26:10 00:07:42 00:37:58 MMH
4/10 NICOL, JEFFREY 383 00:03:54 00:26:18 00:09:31 00:39:43 FLVT
5/10 WARREN, SPENCER 387 00:06:52 00:26:45 00:06:58 00:40:35 Agnes Davidson
6/10 NICOL, ALASTAIR 384 00:03:56 00:27:54 00:11:13 00:43:03 St. Martha
7/10 PETERSON, ZANE 388 00:04:08 00:31:31 00:07:25 00:43:04 Senator Buchanon
8/10 LOEWEN, SAM 386 00:07:02 00:30:32 00:10:52 00:48:26 General Stewart
9/10 GELINAS, TYLER 207 00:07:48 00:42:32 23:58:20 00:48:40
10/10 MILLO, LENNY 355 00:11:03 00:55:06 23:54:18 01:00:27


12-13 MaleTeam 250m Swim 10Km Bike 2Km Run Total Competitors:3
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/3 FONG, ALEXANDER 491 00:06:09 00:24:26 00:06:26 00:37:01 General Stewart
DYCK, JAYDEN
DERRY, CONNOR
2/3 VAS, ERROL 492 00:07:46 00:25:38 00:08:49 00:42:13 General Stewart
BOYCHUK, ANDREW
KAYE, AARON
3/3 DEWAR, ALEX 490 00:04:10 00:35:53 00:06:22 00:46:25 Gilbert Paterson
FERGUSON, ROBERT
MACLEAN, PATRICK


12-13 MixTeam 250m Swim 10Km Bike 2Km Run Total Competitors:6
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/6 BROOKS, KAITLYN 495 00:03:54 00:24:39 00:06:24 00:34:57 Hamilton
HARRINGTON, LINDSAY
SMITH, DUSTIN
2/6 SELINGER, JILLIAN 494 00:04:14 00:24:55 00:06:35 00:35:44
FRICK, GREG
DUKE, KATE
3/6 WINDER, REMI 497 00:04:37 00:24:34 00:07:44 00:36:55 General Stewart
PENNER, ERICK
ROSS, CONNOR
4/6 WELLS, KATELYN 493 00:06:08 00:25:40 00:06:49 00:38:37 Nicholas Sheran
LACZO, BRENDON
MALCOM, JOSH
5/6 KALAU, ROBYN 498 00:06:25 00:29:09 00:06:46 00:42:20 General Stewart
MITHCELL, CAITLIN
JAMES, JACE
6/6 OLIVER, KYLE 496 00:06:05 00:33:40 00:05:40 00:45:25 General Stewart
POPSON, KARISSA
ANDREACHUK, COUTNEY


14-15 Female 300m Swim 10Km Bike 3Km Run Total Competitors:6
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/6 CLACK, AMY 392 00:04:00 00:23:35 00:10:14 00:37:49 Gilbert Paterson
2/6 ALLAN, HOLLY 391 00:05:26 00:25:19 00:10:44 00:41:29 Gilbert Paterson
3/6 VERHAGEN, CAITLIN 390 00:05:02 00:26:22 00:11:22 00:42:46 Mathew Halton
4/6 KREEFT, PAIGE 395 00:06:31 00:26:16 00:13:10 00:45:57 St. Francis
5/6 STONE, TAYLOR 393 00:08:23 00:24:29 00:19:53 00:52:45 St. Francis
6/6 CAMPBELL, BREANNE 394 00:08:23 00:30:14 00:15:03 00:53:40 Calgary


14-15 FemaleTeam 300m Swim 10Km Bike 3Km Run Total Competitors:2
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/2 SINNOT, BRITTA 499 00:05:02 00:21:08 00:10:55 00:37:05 Hamilton
KEITH, LAUREN
2/2 TYMBURSKI, JACKIE 691 00:05:31 00:22:23 00:11:37 00:39:31 Hamilton
TAAL, LAUREN
HAWKINS, MEGHAN


14-15 Male 300m Swim 10Km Bike 3Km Run Total Competitors:5
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/5 KEMMET, ELLIOTT 397 00:03:53 00:21:41 00:09:34 00:35:08 Hamilton
2/5 WARREN, AUSTIN 201 00:05:49 00:21:44 00:09:18 00:36:51 Gilbert Paterson
3/5 HEINE, GORDON 398 00:03:44 00:23:14 00:10:32 00:37:30 FP Walshe
4/5 AITCHISON, KENT 396 00:03:33 00:22:51 00:11:14 00:37:38 Willow Creek
5/5 HOLMEN, DWIGHT 399 00:04:31 00:26:16 00:12:52 00:43:39 St. Marys


16-17 Female 500m Swim 10Km Bike 4Km Run Total Competitors:3
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/3 READY, ELSPETH 203 00:06:47 00:19:42 00:14:43 00:41:12 LCI
2/3 READY, CARLEEN 202 00:06:49 00:21:51 00:17:35 00:46:15 Gilbert Paterson
3/3 EMERSON, HEATHER 204 00:08:18 00:22:21 00:18:15 00:48:54 Winston Churchill


16-17 Male 500m Swim 10Km Bike 4Km Run Total Competitors:2
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/2 WARREN, JARED 206 00:08:41 00:21:37 00:13:34 00:43:52 LCI
2/2 CLACK, CHRIS 205 00:09:33 00:22:22 00:14:19 00:46:14 LCI


7<Female 50m Swim 3Km Bike 1Km Run Total Competitors:6
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/6 FRENCH, BROOKE 300 00:01:24 00:12:25 00:05:42 00:19:31 Nicholas Sheran
2/6 DIXON, TAYLOR 301 00:01:34 00:11:27 00:07:17 00:20:18 MMH
3/6 WELLS, LEAH 305 00:01:12 00:11:52 00:07:52 00:20:56 Nicholas Sheran
4/6 FOLK, MADISON 304 00:01:24 00:14:45 00:05:58 00:22:07 FLVT
5/6 COPPS, SARA 302 00:01:30 00:17:29 00:06:04 00:25:03 Ecole LV
6/6 LAWSON, SARAH 303 00:02:39 00:17:00 00:09:33 00:29:12 General Stewart


7<FemaleTeam 50m Swim 3Km Bike 1Km Run Total Competitors:2
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/2 MCLEAN, SAMMI 401 00:02:36 00:11:22 00:05:21 00:19:19 MMH
NIXON, TAREN
KOSHMAN, ALEXA
2/2 SCHWENGLER, ABBY 400 00:01:32 00:13:33 00:04:53 00:19:58 MMH
HERAUF, ALLISON
HEGGIE, JACLYN


7<Male 50m Swim 3Km Bike 1Km Run Total Competitors:3
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/3 BIESHEUVEL, MARCUS 307 00:01:59 00:12:54 00:05:50 00:20:43 MMH
2/3 LERMER-LANIER, PAUL 306 00:01:12 00:14:13 00:06:07 00:21:32 Fleetwood
3/3 DONALD, KESHO 308 00:03:15 00:19:48 00:05:59 00:29:02


7<MaleTeam 50m Swim 3Km Bike 1Km Run Total Competitors:3
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/3 FORSTER, ANDREW 403 00:02:29 00:11:28 00:06:23 00:20:20 Nicholas Sheran
ORR, ERIC
WOODS, DONOVAN
2/3 JASTRAU, JOEL 402 00:02:12 00:15:42 00:06:43 00:24:37 General Stewart
GIBSON, TY
BELL, LOGAN
3/3 SVRCEK, KEVIN 404 00:03:45 00:15:23 00:05:41 00:24:49 MMH
RUSSELL, RORY
THOMPSON, ANDREW


7<MixTeam 50m Swim 3Km Bike 1Km Run Total Competitors:10
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/10 WASYLEWICH, TESSA 405 00:01:14 00:12:11 00:04:41 00:18:06 MMH
VEGTER, SCOTT
JETTEN, BRAYDON
2/10 GOMES, ADRIENNE 411 00:02:03 00:10:54 00:06:06 00:19:03 Agnes Davidson
KWAN, JAMES
ARNOLD, NATALIE
3/10 ORR, EMILY 407 00:02:18 00:11:43 00:05:36 00:19:37 Nicholas Sheran
GILBERT, JEFFREY
ORR, ADAM
4/10 KEITH, KATIE 413 00:01:43 00:12:04 00:05:50 00:19:37
MANTELLO, GABRIEL
MCNAB, JADE
5/10 MITCHELL, KYLE 409 00:04:02 00:11:21 00:06:04 00:21:27 General Stewart
WINDER, RHYS
POPSON, KARA
6/10 MACLEAN, KATIE 408 00:01:50 00:14:15 00:05:26 00:21:31 General Stewart
KEITH, STEVEN
MCDONALD, JACK
7/10 FONG, RYLAND 414 00:01:30 00:15:10 00:06:39 00:23:19 General Stewart
MICOVIC, ANGELA
STOROZYNSKY, SELENA
8/10 DEBLOIS, SYDNEY 410 00:02:32 00:18:27 00:08:34 00:29:33 MMH
MILLBAND, KYLE
9/10 LESKOVAC, BANE 406 00:02:30 00:23:51 00:06:55 00:33:16 General Stewart
LESKOVAC, MILANA
10/10 CHARLEBOIS-PERRY, BENJAMIN 412 00:02:23 00:12:47 DNF MMH
VIROVEC, STEPHANIE
PENICH, TESSA


8-9 Female 100m Swim 3Km Bike 1Km Run Total Competitors:12
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/12 POSTMUS, SYDNEY 311 00:01:43 00:11:03 00:04:59 00:17:45 St. Patricks Taber
2/12 WENINGER, SARAH 309 00:02:04 00:11:09 00:06:08 00:19:21 FLVT
3/12 DWYER, MARYN 313 00:01:57 00:12:44 00:06:24 00:21:05 General Stewart
4/12 BENZIE, ALEXA 315 00:02:32 00:12:45 00:05:55 00:21:12 Fleetwood
5/12 COPPS, SHANNON 316 00:02:32 00:12:50 00:06:07 00:21:29 Ecole LV
6/12 TROSKOT, LEAH 312 00:02:01 00:14:13 00:05:22 00:21:36 Assumption
7/12 DUKE, HAILEY 320 00:03:40 00:14:02 00:05:34 00:23:16 FLVT
8/12 LYON, MAGGIE 310 00:03:38 00:13:09 00:06:35 00:23:22 Fleetwood
9/12 SPRIDDLE, DEVON 318 00:03:11 00:14:23 00:07:45 00:25:19 Fleetwood
10/12 COONEY, MARIE 321 00:04:44 00:14:52 00:06:04 00:25:40 St. Martha
11/12 KELLY, ERIN 319 00:03:01 00:15:17 00:08:30 00:26:48 FLVT
12/12 MILES, ASHLEY-RAYE 322 00:03:46 00:18:42 00:06:12 00:28:40 Fleetwood


8-9 FemaleTeam 100m Swim 3Km Bike 1Km Run Total Competitors:11
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/11 GRAY, ALEXA 420 00:02:44 00:10:16 00:04:57 00:17:57 Lakeview
PETERS, SYDNEY
FUNK, MICHELLE
2/11 WILLIAMS, MEGANNE 417 00:03:20 00:10:10 00:04:48 00:18:18 General Stewart
CARTWRIGHT, TALYAH
TRIMBLE, ALLIE
3/11 LERMER-LANIER, ZOEY 415 00:01:52 00:11:38 00:05:21 00:18:51 Fleetwood
LYON, SHAELYNN
LACTIN, AMY
4/11 BARBER, RAINE 419 00:02:49 00:10:26 00:06:12 00:19:27 General Stewart
JONES, SAMANTHA
POPSON, KAYLIE
5/11 GRAY, JORDAN 418 00:02:23 00:11:42 00:05:49 00:19:54
GRIGG, ALLISON
6/11 DEBLOIS, KYRA 421 00:04:23 00:09:27 00:06:38 00:20:28 MMH
GOODFELLOW, KYLA
MILLBAND, KRISTEN
7/11 GUNDERSON, KRISTEN 416 00:02:37 00:12:54 00:04:59 00:20:30 WA Day FM
KIRK, GABRIELLE
WALMSLY, CASSY
8/11 KWAN, ERIN 423 00:02:38 00:34:07 00:20:32 Agnes Davidson
IKUTA, CHARLOTTE
9/11 HEGGIE, BROOKE 424 00:02:45 00:15:21 00:04:27 00:22:33 MMH
GUNDLOCK, CALLIE
10/11 PEACOCK, AYLA 422 00:03:57 00:13:56 00:05:09 00:23:02 MMH
IRVINE, COURTNEE
SALIKEN, BRITTNI
11/11 OSULLIVAN, KATELYN 425 00:03:17 00:15:51 00:05:28 00:24:36 General Stewart
KUSNIR, CHRYSAN
JACKSON, VICTORIA


8-9 Male 100m Swim 3Km Bike 1Km Run Total Competitors:12
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/12 LERMER-LANIER, MARK 323 00:01:40 00:11:03 00:05:00 00:17:43 Fleetwood
2/12 CLACK, WILLIAM 324 00:02:37 00:11:23 00:03:55 00:17:55 Park Meadows
3/12 SENNEKER, RYAN 326 00:02:22 00:13:59 00:05:14 00:21:35 St. Patricks Taber
4/12 MACK, RILEY 336 00:03:57 00:11:31 00:06:32 00:22:00 Fleetwood
5/12 MEAD, ZACHARY 327 00:02:33 00:12:52 00:06:45 00:22:10 Fleetwood
6/12 MACKENZIE, TY 332 00:03:15 00:13:37 00:05:30 00:22:22 St. Patricks Taber
7/12 SEGBOER, HAYDEN 317 00:03:08 00:12:23 00:07:11 00:22:42 Assumption
8/12 DAKIN-KUIPER, SPENCER 330 00:03:51 00:13:34 00:05:22 00:22:47 Agnes Davidson
9/12 BINGHAM, KHOLE 334 00:04:28 00:13:30 00:05:43 00:23:41 St. Pauls
10/12 GROSS, MACKENZIE 335 00:03:59 00:13:21 00:07:43 00:25:03 St. Patricks Taber
11/12 LOEWEN, TIM 333 00:03:51 00:16:15 00:07:18 00:27:24 General Stewart
12/12 ANDRES, BRETT 329 00:03:42 00:18:07 00:07:03 00:28:52 MMH


8-9 MaleTeam 100m Swim 3Km Bike 1Km Run Total Competitors:5
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/5 GOMANY, JARED 430 00:04:17 00:08:24 00:04:48 00:17:29 MMH
TRADEWELL, BRENT
WASYLEWICH, GRANT
2/5 HIRONAKA, KRISTOPHER 429 00:02:59 00:10:43 00:05:18 00:19:00 General Stewart
MITCHELL, STUART
HENDERSON, KYLE
3/5 BONETTI, JACKSON 426 00:02:36 00:11:52 00:05:07 00:19:35 FLVT
MEYER, BRODEN
SANDERSON, COLE
4/5 SULLIVAN, HUNTER 427 00:03:20 00:11:34 00:05:55 00:20:49 Fleetwood
WILLS, BENJAMIN
5/5 LARSON, KEELAN 428 00:03:20 00:14:10 00:04:37 00:22:07 FLVT
GELINAS, BRADEN


8-9 MixTeam 100m Swim 3Km Bike 1Km Run Total Competitors:10
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/10 RYPIEN, TEALE 431 00:01:48 00:10:20 00:04:23 00:16:31 St. Marys
RYPIEN, MATTHEW
SALER, STEFAN
2/10 MAZE, KATIE 436 00:03:31 00:09:22 00:06:03 00:18:56 Agnes Davidson
MACLEAN, BRENDAN
GURLEVITCH, STUART
3/10 TKACH, ANDREA 433 00:02:37 00:10:08 00:06:21 00:19:06 FLVT
WEERSINK, AUSTIN
MEYER, DAWSON
4/10 DAVIES, KAYLIN 434 00:03:36 00:10:56 00:04:42 00:19:14 St. Patricks Taber
CHEVERIE, QUINTIN
KERNER, CHALSEA
5/10 LEE, MADDIE 439 00:03:00 00:11:42 00:04:34 00:19:16 Galbraith
BEACH, BRYCE
6/10 NEHER, BROOKELYN 440 00:03:23 00:09:56 00:06:07 00:19:26 MMH
VISSER, REN
BROWN, RILEY
7/10 MARANCE, KAYLEE 437 00:03:34 00:33:45 00:20:10 MMH
MARANCE, KIMBERLY
NIXON, TREVOR
8/10 SMITH, LAUREN 432 00:03:06 00:12:28 00:04:45 00:20:19 Nicholas Sheran
MEHEDEN, TODD
9/10 THOMPSON, RACHAEL 438 00:03:43 00:13:47 00:05:02 00:22:32 MMH
BOURASSA, TAYLOR
BOURASSA, LANDEN
10/10 TAKEDA, KATE 435 00:03:37 00:15:12 00:04:50 00:23:39 General Stewart
INGRIM, KAITLIN
JOCHEM, CHRISTOPHER