Lethbridge KOS 2004
6/20/04

CATEGORY

10-11 Female 100m Swim 5Km Bike 1Km Run Total Competitors:17
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/17 POSTMUS, SYDNEY 237 00:01:35 00:15:37 00:04:16 00:21:28 St. Patricks Taber
2/17 MARSH, JESSICA 236 00:01:40 00:16:22 00:05:02 00:23:04 Fleetwood
3/17 DWYER, MARYN 239 00:01:50 00:16:04 00:05:21 00:23:15 General Stewart
4/17 HEGGIE, BROOKE 243 00:02:13 00:16:51 00:04:44 00:23:48 MMH
5/17 KELLY, ERIN 242 00:02:45 00:15:42 00:06:34 00:25:01 FLVT
6/17 BENZIE, ALEXA 238 00:01:53 00:18:13 00:05:20 00:25:26 Fleetwood
7/17 COPPS, SHANNON 245 00:01:49 00:18:14 00:05:58 00:26:01 Ecole LV
8/17 FRITZLER, CLAIRE 252 00:03:16 00:14:35 00:08:24 00:26:15 Agnes Davidson
9/17 VEGTER, KAITEE 240 00:02:02 00:19:13 00:05:19 00:26:34 MMH
10/17 IVES, JAENESSA 246 00:02:30 00:18:49 00:06:04 00:27:23 Agnes Davidson
11/17 ENSIGN, MEGAN 251 00:02:56 00:18:43 00:06:03 00:27:42 Assumption
12/17 MCDONALD, TAYLOR 250 00:02:17 00:19:59 00:06:03 00:28:19 Agnes Davidson
13/17 KWAN, ERIN 241 00:02:09 00:19:25 00:06:48 00:28:22 Agnes Davidson
14/17 PUSHOR, DESTINEE 247 00:03:04 00:20:05 00:05:17 00:28:26 General Stewart
15/17 SCHWENGLER, EMILY 244 00:02:48 00:20:12 00:05:57 00:28:57 MMH
16/17 VEZINA, SHELBY 249 00:03:32 00:17:01 00:08:34 00:29:07 Park Meadows
17/17 YONGO, YEMIMA 599 00:02:50 00:19:50 00:06:29 00:29:09 Park Meadows


10-11 FemaleTeam 100m Swim 5Km Bike 1Km Run Total Competitors:13
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/13 MCLENNAN, MEGAN 342 00:03:31 00:11:19 00:05:14 00:20:04 Fleetwood
HARLEY, TAYLOR
EGGEBRECHT, MILLY
2/13 BOULET, MARIKO 340 00:01:56 00:15:54 00:04:19 00:22:09 Probe
HELLER, JALYCE
IKUTA, CHARLOTTE
3/13 TKACH, RACHEL 338 00:01:40 00:15:41 00:05:34 00:22:55 FLVT
MEYER, KENNEDY
CARSCADDEN, EMILY
4/13 HANDSAEME, CARLY 341 00:02:28 00:14:56 00:05:35 00:22:59 General Stewart
LOEWEN, KARA
JARVIE, SHANNON
5/13 BODELL, KIARA 339 00:01:45 00:17:04 00:04:39 00:23:28 RI Baker Coaldale
WICKHAM, STEPHANIE
CHARTIER, TAYLOR
6/13 GRAHAM, BRIA 345 00:02:14 00:17:25 00:04:54 00:24:33 MMH
THOMPSON, RACHAEL
THOMPSON, SARAH
7/13 WILLIAMS, MEGANNE 349 00:02:55 00:18:10 00:04:38 00:25:43 General Stewart
POPSON, KAYLIE
TRIMBLE, ALLIE
8/13 DELAET, AMBER 344 00:02:50 00:17:32 00:06:34 00:26:56 General Stewart
KALAU, SARAH
OUELLETTE, MAGEN
9/13 OSULLIVAN, KATIE 347 00:02:43 00:18:10 00:06:23 00:27:16 General Stewart
CARTWRIGHT, TALYA
JACKSON, VICTORIA
10/13 CHARTIER, TANNIS 343 00:03:40 00:18:56 00:05:34 00:28:10 Jennie Emery
MILLBAND, KRISTEN
DEBLOIS, KYRA
11/13 TAKEDA, KATE 380 00:04:20 00:17:54 00:06:08 00:28:22 General Stewart
INGRAM, KAITLIN
12/13 HARLEY, BLAIR 346 00:03:19 00:20:53 00:05:41 00:29:53 Fleetwood
PERKS, MOLLIE
VANSCHOTHORST, KENDALL
13/13 SHILLINGTON, MARISSA 348 00:03:01 00:22:49 00:06:35 00:32:25 Park Meadows
MACNEIL, ALLYSIA
SEARS, SYDNEY


10-11 Male 100m Swim 5Km Bike 1Km Run Total Competitors:22
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/22 DANIELSON, ERIC 256 00:01:30 00:13:22 00:04:36 00:19:28 St. Patricks Leth
2/22 HOLMEN, DAMON 257 00:01:51 00:15:37 00:04:16 00:21:44 St. Patricks Taber
3/22 CLACK, WILLIAM 258 00:02:10 00:15:19 00:04:21 00:21:50 Park Meadows
4/22 ALLAN, CHAD 265 00:01:39 00:16:51 00:04:54 00:23:24 Connaught Med Hat
5/22 ZIEFFLE, TAIT 260 00:01:45 00:16:22 00:05:18 00:23:25 Agnes Davidson
6/22 EMERSON, JOHN 259 00:01:47 00:16:37 00:05:06 00:23:30 Galbraith
7/22 HAEHLEN, JONAS 264 00:03:29 00:15:30 00:04:49 00:23:48 Lethbridge Christian Scho
8/22 NUMMI, LYNDEN 273 00:03:18 00:16:46 00:04:24 00:24:28 Dorothy D Picture Butte
9/22 DAVIDSON, BRANDEN 276 00:02:36 00:15:30 00:06:35 00:24:41 General Stewart
10/22 LYON, DAVEY 263 00:01:57 00:18:36 00:04:48 00:25:21 Fleetwood
11/22 GROVES, BROCK 254 00:01:56 00:17:43 00:06:10 00:25:49 Park Meadows
12/22 SEDGWICK, AUSTIN 277 00:03:48 00:17:37 00:04:40 00:26:05 Park Meadows
13/22 WASYLEWICH, GRANT 270 00:03:07 00:17:59 00:05:12 00:26:18 MMH
14/22 LEWIS, BEN 268 00:03:08 00:18:10 00:05:21 00:26:39 Agnes Davidson
15/22 VENNING, JONNY 275 00:04:08 00:18:00 00:05:16 00:27:24 Park Meadows
16/22 MCDONALD, JOSEPH 585 00:03:58 00:18:27 00:04:59 00:27:24 General Stewart
17/22 COONEY, PAUL 267 00:03:47 00:18:24 00:05:15 00:27:26 St. Martha
18/22 VANDIST, JEAN-LUC 269 00:02:59 00:19:19 00:05:37 00:27:55 Agnes Davidson
19/22 SEGBOER, HAYDEN 262 00:02:45 00:20:50 00:05:16 00:28:51 Assumption
20/22 MACKENZIE, TY 272 00:03:22 00:19:50 00:05:44 00:28:56 St. Patricks Taber
21/22 CHARLEBOIS-PERRY, JOSEPH 266 00:03:20 00:21:32 00:05:20 00:30:12 Nicholas Sheran
22/22 RIDEOUT, RYAN 274 00:03:10 00:23:17 00:06:26 00:32:53 Probe


10-11 MaleTeam 100m Swim 5Km Bike 1Km Run Total Competitors:6
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/6 SMITH, CORWIN 350 00:02:13 00:13:25 00:03:44 00:19:22 Nicholas Sheran
MORTENSEN, DALLAS
OSTEPCHUK, BRAEDEN
2/6 WEST, KEITH 355 00:02:59 00:12:02 00:04:50 00:19:51 Agnes Davidson
MACLEAN, BRENDAN
GURLEVITCH, STUART
3/6 TAYLOR, JORDAN 351 00:01:37 00:13:49 00:04:45 00:20:11 MMH
STODOLKA, CHRIS
HERAUF, DREW
4/6 GOUW, LOGAN 356 00:03:15 00:14:44 00:04:22 00:22:21 St. Patricks Taber
MCCRACKEN, COLE
KERNER, TYLER
5/6 HIRONAKA, KRISTOPHER 354 00:03:04 00:14:38 00:05:02 00:22:44 General Stewart
MITCHELL, STUART
HENDERSON, KYLE
6/6 ANDREWS, IAN 353 00:02:08 00:19:04 00:04:28 00:25:40 Nicholas Sheran
FORSTER, JEREMY
WOODS, BRENDAN


10-11 MixTeam 100m Swim 5Km Bike 1Km Run Total Competitors:8
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/8 LERMER-LANIER, ZOEY 357 00:01:36 00:15:37 00:04:13 00:21:26 MMH
VISSER, REN
KEARL, COLTON
2/8 LYON, SHAELYNN 362 00:02:09 00:14:59 00:05:27 00:22:35 MMH
ANDRES, BRETT
3/8 GALLIMORE, LAUREN 352 00:01:56 00:16:56 00:04:31 00:23:23 FLVT
WENINGER, SARAH
MANTELLO, MATTHEW
4/8 LEE, MADELAINE 361 00:02:04 00:17:02 00:04:38 00:23:44 Galbraith
BEACH, BRYCE
5/8 TRIMBLE, JESSICA 363 00:03:35 00:14:40 00:05:50 00:24:05 General Stewart
KEITH, ROBBIE
ABLONCZY, LINDSAY
6/8 MATERI, AMELIA 359 00:03:10 00:16:22 00:05:40 00:25:12 Park Meadows
STEWART, BRENAN
7/8 BARBER, RAENE 360 00:02:42 00:20:38 00:05:29 00:28:49 General Stewart
JONES, SAMANTHA
JONES, JACOB
8/8 NEHER, BROOKELYNN 358 00:03:20 00:27:52 00:05:29 00:36:41 MMH
GOMANY, JARED
PAYNE, AUSTIN


12-13 Female 250m Swim 10Km Bike 2Km Run Total Competitors:7
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/7 RYPIEN, ELIZABETH 280 00:03:27 00:25:57 00:07:51 00:37:15 Crowsnest Pass Con
2/7 ALLAN, JORDYN 278 00:03:52 00:29:36 00:07:25 00:40:53 Connaught Med Hat
3/7 HESCH, KARLY 283 00:04:29 00:31:09 00:07:46 00:43:24 Connaught Med Hat
4/7 KWAN, ANDREA 282 00:04:15 00:31:29 00:09:07 00:44:51 Agnes Davidson
5/7 MEAD, KELSEY 281 00:04:15 00:32:02 00:08:58 00:45:15 GS Lakie
6/7 ERDOS, CHRISTINA 284 00:06:56 00:29:18 00:12:26 00:48:40 St. Joe's Coaldale
7/7 VANDERGOUWE, KELLY 285 00:06:02 00:35:06 DNF RI Baker Coaldale


12-13 FemaleTeam 250m Swim 10Km Bike 2Km Run Total Competitors:6
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/6 MONAGHAN, VENESSA 368 00:06:20 00:24:45 00:06:25 00:37:30 GS Lakie
LOWE, ASHLEY
KEITH, ALLY
2/6 PETERS, LEXA 369 00:06:36 00:24:05 00:07:44 00:38:25 GS Lakie
MENZAK, KENZIE
ANREACHUK, ALYSSA
3/6 ALLAN, HEATHER 366 00:05:20 00:28:32 00:07:29 00:41:21 Gilbert Paterson
BARTOSHYK, ARYN
4/6 LEE, HANNAH 364 00:05:15 00:29:24 00:07:10 00:41:49 Wilson Middle School
RICHARDSON, DESIRAE
REINHART, ROBIN
5/6 DUNCAN, KYLEE 367 00:06:15 00:28:45 00:07:06 00:42:06 GS Lakie
HAWKINS, NICOLE
TAAL, CASSIDY
6/6 CORMACK, ERYN 365 00:05:24 00:28:42 00:08:31 00:42:37 GS Lakie
KAMPHUIS, SHELBI
CORMACK, KERRI


12-13 Male 250m Swim 10Km Bike 2Km Run Total Competitors:5
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/5 CLACK, PETER 581 00:04:42 00:25:04 00:06:35 00:36:21 Wilson Middle School
2/5 WARREN, SPENCER 584 00:06:28 00:28:01 00:06:47 00:41:16 GS Lakie
3/5 HAEHLEN, DAVID 583 00:06:44 00:29:25 00:07:48 00:43:57 Lethbridge Christian Scho
4/5 CHARLEBOIS, NICK 582 00:05:42 00:33:40 00:08:03 00:47:25 GS Lakie
5/5 MILLO, LENNY 580 00:10:47 00:37:40 00:10:05 00:58:32 St. Patricks Taber


12-13 MaleTeam 250m Swim 10Km Bike 2Km Run Total Competitors:4
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/4 BONETTI, SPENCER 370 00:04:10 00:25:23 00:06:52 00:36:25 FLVT
REDMAN, CONNOR
PARR, EVAN
2/4 TKACH, STEPHEN 371 00:03:44 00:27:41 00:06:05 00:37:30 FLVT
MACLEAN, SEAN
WENINGER, EVAN
3/4 BRIGHT, JORDAN 372 00:04:57 00:26:37 00:06:54 00:38:28 GS Lakie
FRICK, GREG
BOHNERT, JOSEPH
4/4 ISAAC, COOPER 373 00:06:57 00:35:31 00:06:17 00:48:45 Gilbert Paterson
BARBER, QUINN
PIERCE, STEVEN


12-13 MixTeam 250m Swim 10Km Bike 2Km Run Total Competitors:2
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/2 OSBORNE, GREG 375 00:04:29 00:24:36 00:06:33 00:35:38 FLVT
NOVAK, BRITTANY
HUCULAK, KENDRA
2/2 QUINLAN, LIAM 374 00:03:22 00:27:57 00:06:41 00:38:00 Nicholas Sheran
FORSTER, MATT
MACINTYRE, JESSICA


14-15 Female 300m Swim 10Km Bike 3Km Run Total Competitors:7
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/7 CLACK, AMY 286 00:03:53 00:25:42 00:10:33 00:40:08 LCI
2/7 ALLAN, HOLLY 289 00:05:08 00:27:43 00:10:39 00:43:30 Gilbert Paterson
3/7 VERHAGEN, CAITLIN 288 00:04:27 00:28:33 00:10:53 00:43:53
4/7 DANIELSON, EVA 290 00:05:25 00:28:49 00:10:45 00:44:59 St. Francis
5/7 RYPIEN, COURTNEY 287 00:03:58 00:28:23 00:12:39 00:45:00 Crowsnest Pass Con
6/7 JENSEN, BAILEE 292 00:07:13 00:25:32 00:13:08 00:45:53 Magrath Jr High
7/7 STONE, ALEXA 291 00:08:34 00:31:29 00:14:57 00:55:00 St. Francis


14-15 FemaleTeam 300m Swim 10Km Bike 3Km Run Total Competitors:1
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/1 RACZ, ALLYSON 377 00:08:25 00:35:47 00:12:34 00:56:46 St. Francis
GUST, JESSICA
VOGELSANG, LAURA


14-15 Male 300m Swim 10Km Bike 3Km Run Total Competitors:4
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/4 HEINE, GORD 294 00:03:38 00:23:20 00:09:58 00:36:56 FP Walshe
2/4 WARREN, AUSTIN 297 00:06:16 00:22:24 00:10:14 00:38:54 LCI
3/4 QUINLAN, PETER 293 00:04:05 00:25:15 00:09:37 00:38:57 LCI
4/4 HOLMEN, DWIGHT 295 00:04:06 00:25:08 00:12:15 00:41:29 St. Mary's Taber


14-15 MixTeam 300m Swim 10Km Bike 3Km Run Total Competitors:1
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/1 RAPUNO, CASI 378 00:07:53 00:29:53 00:10:12 00:47:58 Warner
MATSON, DAKOTA
BROWER, CLAY


16-17 Female 500m Swim 10Km Bike 4Km Run Total Competitors:3
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/3 READY, CARLEEN 577 00:06:52 00:22:45 00:17:46 00:47:23 LCI
2/3 EMERSON, HEATHER 299 00:07:34 00:26:08 00:16:56 00:50:38 Winston Churchill
3/3 ALDRIDGE, KARLI 578 00:10:55 00:24:10 00:16:29 00:51:34 Magrath Jr High


16-17 FemaleTeam 500m Swim 10Km Bike 4Km Run Total Competitors:1
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/1 SINNOT, BRITTA 379 00:08:28 00:22:03 00:15:18 00:45:49
KEITH, LAUREN


7<Female 50m Swim 2.5Km Bike 1Km Run Total Competitors:3
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/3 HAUCK, KAYLA 200 00:01:22 00:13:24 00:05:19 00:20:05 FLVT
2/3 FRITZLER, EVYN 202 00:02:00 00:16:55 00:09:26 00:28:21 Agnes Davidson
3/3 POHL, KENNEDY 201 00:17:57 00:06:49 DNF St. Joe's Coaldale


7<Male 50m Swim 2.5Km Bike 1Km Run Total Competitors:8
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/8 LERMER-LANIER, PAUL 203 00:01:01 00:10:40 00:05:21 00:17:02 Fleetwood
2/8 MCLENNAN, TRISTAN 206 00:02:16 00:12:23 00:06:31 00:21:10 Fleetwood
3/8 FRENCH, AUSTIN 204 00:01:53 00:14:14 00:06:09 00:22:16 Nicholas Sheran
4/8 PONECH, SEAN 207 00:02:29 00:14:27 00:05:28 00:22:24 Galbraith
5/8 SHIELDS, AIDEN 212 00:02:56 00:13:44 00:07:38 00:24:18 Park Meadows
6/8 BAILEY, TATE 209 00:02:53 00:15:24 00:07:11 00:25:28 St. Martha
7/8 PASKUSKI, SAM 211 00:02:34 00:17:23 00:07:33 00:27:30 General Stewart
8/8 MILLER, GABRIEL 208 00:17:20 00:10:17 DNF St. Marys


7<MaleTeam 50m Swim 2.5Km Bike 1Km Run Total Competitors:4
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/4 HAKIN, CALLUM 301 00:02:19 00:11:11 00:05:43 00:19:13 Agnes Davidson
JOSUTTES, KEATON
SAMOISETTE, KYLE
2/4 RUSSELL, RORY 302 00:02:09 00:11:57 00:05:17 00:19:23 MMH
ODNEY, TY
THOMPSON, ANDREW
3/4 CHARTIER, CONNOR 300 00:02:47 00:12:38 00:06:13 00:21:38 Jennie Emery
SIEBERT, LOGAN
FROESE, CARSON
4/4 HIRONAKA, COREY 303 00:03:14 00:12:19 00:06:49 00:22:22 General Stewart
TIVIDAR, LOGAN
KAY, JONATHAN


7<MixTeam 50m Swim 2.5Km Bike 1Km Run Total Competitors:6
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/6 TROTMAN, DEVIN 305 00:01:48 00:11:11 00:05:33 00:18:32 MMH
KEARL, KEYTEN
VISSER, JORDAN
2/6 HOLLAND, DEVANY 307 00:02:14 00:11:56 00:05:13 00:19:23 Jennie Emery
MILLBAND, KYLE
SMIENK, SHANE
3/6 GILLIS, SARA 306 00:02:31 00:11:19 00:06:03 00:19:53 Nicholas Sheran
FORSTER, ANDREW
WOODS, DONOVAN
4/6 THOMAS, TAYLOR 304 00:01:31 00:13:42 00:06:40 00:21:53 St. Patricks Leth
BAILEY, KAI
GOMES, CHRISTIAN
5/6 ANDRES, CAMERON 308 00:01:55 00:13:05 00:08:22 00:23:22 Assumption
MIKADO, TAYA
VEGTER, ERIC
6/6 DUDA, COURTNIE 309 00:04:28 00:14:19 00:06:06 00:24:53 General Stewart
MITCHELL, KYLE
HARVIE, DREW


8-9 Female 100m Swim 2.5Km Bike 1Km Run Total Competitors:12
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/12 FRENCH, BROOKE 214 00:02:24 00:11:19 00:05:26 00:19:09 Nicholas Sheran
2/12 DIXON, TAYLOR 220 00:03:05 00:11:37 00:05:40 00:20:22 MMH
3/12 SMITH, LAUREN 213 00:02:57 00:12:33 00:05:34 00:21:04 Nicholas Sheran
4/12 MILES, ASHLEY-RAYE 224 00:03:32 00:12:18 00:05:33 00:21:23 Fleetwood
5/12 FOLK, MADISON 216 00:03:26 00:13:42 00:05:39 00:22:47 FLVT
6/12 COPPS, SARA 219 00:02:57 00:14:40 00:05:14 00:22:51 Ecole LV
7/12 LYON, MAGGIE 218 00:02:41 00:13:51 00:06:35 00:23:07 Fleetwood
8/12 ERICKSON, TAYLOR 221 00:03:05 00:14:52 00:06:08 00:24:05 Probe
9/12 COONEY, MARIE 217 00:03:33 00:15:31 00:05:47 00:24:51 St. Martha
10/12 SCHWENGLER, ABIGAIL 215 00:03:51 00:16:48 00:06:12 00:26:51 MMH
11/12 ODNEY, JORDIS 222 00:04:23 00:16:53 00:07:18 00:28:34 MMH
12/12 ROGERS, BRYLEE 223 00:04:11 00:21:27 00:06:04 00:31:42 Park Meadows


8-9 FemaleTeam 100m Swim 2.5Km Bike 1Km Run Total Competitors:10
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/10 FERGUSON, ELLIAN 310 00:02:06 00:11:01 00:05:05 00:18:12 Agnes Davidson
HAKIN, ABBEY
CLARKE, KANDALL
2/10 MAZE, KATIE 312 00:03:06 00:10:24 00:05:28 00:18:58 Agnes Davidson
HEATHERINGTON, BROOKE
JOSUTTES, SHEA
3/10 GALLIMORE, AMANDA 315 00:03:06 00:11:41 00:04:42 00:19:29 MMH
HERAUF, ALLISON
HEGGIE, JACLYN
4/10 PHILPOT, ELISHA 313 00:03:48 00:10:36 00:05:12 00:19:36 St. Martha
ORR, EMILY
SCHINDLER, VICTORIA
5/10 CARSCADDEN, REBECCA 319 00:03:36 00:11:14 00:05:38 00:20:28 MMH
VIROVEC, STEPHANIE
PENICH, TESSA
6/10 KEITH, KATIE 314 00:03:23 00:11:54 00:05:32 00:20:49 General Stewart
ANDRES, COURTNEY
MCNAB, JADE
7/10 PRICE, ALLISON 316 00:02:46 00:14:07 00:04:18 00:21:11 St. Martha
LANGHOFER, KAITLIN
BYKOWSKI, ELANI
8/10 HARKNESS, KELSEY 317 00:03:05 00:14:23 00:04:50 00:22:18 MMH
KOSHMAN, ALEXA
9/10 BURNETT, HEATHER 318 00:04:44 00:14:25 00:07:08 00:26:17 General Stewart
MICOVIC, ANGELA
LAWSON, SARAH
10/10 GATZKY, COURTNEY 311 00:02:39 00:34:39 00:34:39 Park Meadows
GRAF, KIRSTEN


8-9 Male 100m Swim 2.5Km Bike 1Km Run Total Competitors:11
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/11 LERMER-LANIER, MARK 225 00:01:44 00:09:24 00:04:30 00:15:38 Fleetwood
2/11 KWAN, JAMES 227 00:02:02 00:11:58 00:05:19 00:19:19 Agnes Davidson
3/11 GROSS, MACKENZIE 229 00:03:39 00:11:19 00:06:04 00:21:02 St. Patricks Taber
4/11 KEITH, NICK 231 00:03:05 00:12:22 00:05:52 00:21:19 General Stewart
5/11 DAKIN KAUIPER, SPENCER 228 00:02:59 00:13:17 00:05:27 00:21:43 Agnes Davidson
6/11 MEAD, ZACHARY 226 00:02:07 00:13:36 00:06:09 00:21:52 Nicholas Sheran
7/11 CHARLEBOIS-PERRY, BENJAMIN 233 00:04:28 00:13:46 00:05:15 00:23:29 Nicholas Sheran
8/11 PONECH, DEREK 232 00:03:00 00:15:58 00:07:09 00:26:07 Galbraith
9/11 WORKMAN, TREY 234 00:04:48 00:15:22 00:06:00 00:26:10 Central Elementary Taber
10/11 MILLER, AIDAN 235 00:05:04 00:17:02 00:07:04 00:29:10 St. Marys
11/11 HANCOCK, TERAN 230 00:05:19 00:16:30 00:07:30 00:29:19 MMH


8-9 MaleTeam 100m Swim 2.5Km Bike 1Km Run Total Competitors:8
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/8 BONETTI, JACKSON 320 00:02:13 00:10:01 00:04:56 00:17:10 FLVT
THRALL IV, RALPH
MANTELLO, GABRIEL
2/8 SULLIVAN, HUNTER 322 00:03:01 00:09:19 00:05:14 00:17:34 Fleetwood
WILLS, BENJAMIN
ONONYE, CHYKA
3/8 HANNA, RILEY 321 00:01:57 00:11:03 00:04:36 00:17:36 Agnes Davidson
BURTON, GARET
DEMURIAK, RILEY
4/8 BIESHEUVEL, MARCUS 323 00:03:13 00:10:09 00:04:48 00:18:10 MMH
SHIGEHIRO, JOEL
5/8 GILBERT, JEFFREY 326 00:04:47 00:10:05 00:04:47 00:19:39 Nicholas Sheran
ORR, ERIC
ORR, ADAM
6/8 SPARKES, JARED 328 00:03:45 00:10:50 00:05:20 00:19:55 MMH
NIXON, TREVOR
MEDIWAKE, RANDULA
7/8 DAHL, DRAYDEN 325 00:05:17 00:10:38 00:05:54 00:21:49 Park Meadows
GOULD-HAWKE, AUSTIN
8/8 WIGTON, ANDREW 324 00:18:05 00:08:55 00:27:00 Park Meadows
GRENIER, JESSE


8-9 MixTeam 100m Swim 2.5Km Bike 1Km Run Total Competitors:9
NUMBER SWIM BIKE RUN FINISH SCHOOL

1/9 RYPIEN, TEALE 329 00:01:45 00:09:03 00:04:21 00:15:09 Agnes Davidson
RYPIEN, MATTHEW
SALER, STEFAN
2/9 SURIANO, GIULIA 331 00:02:50 00:09:33 00:05:11 00:17:34 FLVT
SANDERSON, COLE
MEYER, BRODEN
3/9 TKACH, ANDREA 330 00:02:15 00:10:06 00:05:59 00:18:20 FLVT
CHRISTIANSEN, ADAM
MEYER, DAWSON
4/9 WASYLEWICH, TESSA 335 00:02:44 00:11:32 00:04:55 00:19:11 MMH
VEGTER, SCOTT
5/9 MACLEAN, KATIE 337 00:03:36 00:10:28 00:05:16 00:19:20 General Stewart
KEITH, STEVEN
MACDONALD, JACK
6/9 STODOLKA, TIM 333 00:03:04 00:11:25 00:05:05 00:19:34 MMH
HORNBERGER, DREW
NIXON, TAREN
7/9 GUYN, OWEN 332 00:02:39 00:12:32 00:05:27 00:20:38 Agnes Davidson
GOMES, ADRIENNE
ARNOLD, NATALIE
8/9 DORAN, KATRINA 336 00:04:23 00:11:45 00:06:41 00:22:49 General Stewart
GIBSON, TY
CARTWRIGHT, TYRUS
9/9 LOEWEN, TIM 334 00:03:39 00:14:41 00:06:22 00:24:42 General Stewart
BELL, LOGAN
POPSON, KARA